Πορτογαλία : 2η κατηγορία

Πορτογαλια : 2η Κατηγορια : Πλει Οφ Συμμετοχης
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/05/2017ΠΡΑΪΝΕΝΣΕ0-1ΛΕΪΣΟΕΣ
03/06/2017ΛΕΪΣΟΕΣ1-1ΠΡΑΪΝΕΝΣΕ
ΠΡΑΪΝΕΝΣΕ1-2ΛΕΪΣΟΕΣ
 
27/05/2017ΒΙΣΕΟΥ2-0ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕ
03/06/2017ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕ0-1ΒΙΣΕΟΥ
ΒΙΣΕΟΥ3-0ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕ
Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ71381914572 - 45
2ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ66381991055 - 40
3ΒΙΣΕΟΥ64381713850 - 40
4ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ63381961359 - 40
5ΠΕΝΑΦΙΕΛ623817111055 - 43
6ΑΡΟΥΚΑ593816111142 - 37
7ΠΟΡΤΟ Β58381841650 - 55
8ΛΕΪΣΟΕΣ563814141050 - 43
9ΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕ51381491542 - 45
10ΒΑΡΖΙΜ503813111441 - 41
11ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ Β50381481644 - 49
12ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕ493813101545 - 47
13ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β49381471754 - 60
14ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ48381391646 - 49
15ΚΟΒΙΛΙΑ473812111532 - 41
16ΜΠΡΑΓΚΑ Β443810141444 - 48
17ΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑ44381281844 - 53
18ΣΠ. ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Β42381191846 - 65
19ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ36388121829 - 45
20ΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ3238882247 - 61
ΆνοδοςPlay offs υποβιβασμούΥποβιβασμός
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολ
1Ricardo GomesΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ22
2ViniciusΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ19
3SantanaΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ15
4HeriΜΠΕΝΦΙΚΑ Β14
5MuriloΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ13
6Fabio AbreuΠΕΝΑΦΙΕΛ12
6DieguinhoΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕ12
6Donald DjousseΑΚΑΔΕΜΙΚΑ12
9Luther SinghΜΠΡΑΓΚΑ Β11
9SantosΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ11
9Sandro LimaΒΙΣΕΟΥ11
9RiascosΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕ11
9GustavoΠΕΝΑΦΙΕΛ11
9CleoΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕ11
15Rui CostaΦΑΜΑΛΙΚΑΟ10
15BreitnerΛΕΪΣΟΕΣ10
15EstupinanΓΚΙΜΑΡΑΕΣ Β10
18ChiquinhoΑΚΑΔΕΜΙΚΑ9
18SantosΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑ9
18Wilian DiasΦΑΜΑΛΙΚΑΟ9
Φόρμα ομάδων
#ΟμάδαΤελευταία 8
1ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑΝΝΝΙΙΝΝΙ
2ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑΝΗΙΙΝΝΝΗ
3ΒΙΣΕΟΥΝΙΝΗΙΝΝΝ
4ΑΚΑΔΕΜΙΚΑΗΗΝΝΝΝΗΗ
5ΠΕΝΑΦΙΕΛΗΙΙΗΝΝΗΙ
6ΑΡΟΥΚΑΙΗΙΝΙΗΗΗ
7ΠΟΡΤΟ ΒΗΝΗΗΗΝΝΗ
8ΛΕΪΣΟΕΣΙΝΝΝΙΗΗΙ
9ΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕΝΗΝΙΙΝΝΝ
10ΒΑΡΖΙΜΝΗΗΝΙΝΗΝ
11ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ ΒΙΝΙΗΝΗΗΙ
12ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕΝΝΗΙΗΗΝΝ
13ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΒΗΙΗΗΝΗΙΝ
14ΦΑΜΑΛΙΚΑΟΗΝΙΗΗΗΗΙ
15ΚΟΒΙΛΙΑΗΝΗΙΗΗΝΙ
16ΜΠΡΑΓΚΑ ΒΙΝΝΝΙΝΙΗ
17ΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑΙΗΗΝΝΝΝΗ
18ΣΠ. ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ ΒΗΗΙΝΗΗΝΝ
19ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕΝΗΗΙΙΗΗΙ
20ΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕΙΙΝΗΗΗΗΙ
Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη
Τελευταία αποτελέσματα
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη
13/05ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡ0-0ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ Β
13/05ΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ1-1ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ
12/05ΚΟΒΙΛΙΑ1-1ΠΕΝΑΦΙΕΛ
12/05ΒΑΡΖΙΜ1-0ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ
12/05ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕ3-1ΑΡΟΥΚΑ
12/05ΒΙΣΕΟΥ2-1ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ
12/05ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ1-1ΛΕΪΣΟΕΣ
12/05ΣΠ. ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Β1-0ΜΠΡΑΓΚΑ Β
12/05ΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕ3-2ΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑ
12/05ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β3-0ΠΟΡΤΟ Β
Vivobet
Vivobet