Φιλανδία : Λιγκ καπ

Φιλανδία : Λιγκ Καπ : Τελικός
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/03/2016ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ0-0
(3-4)
ΛΑΧΤΙ
 
Φιλανδία : Λιγκ Καπ : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/03/2015ΕΛΣΙΝΚΙ2-0ΧΙΦΚ
 
14/03/2015ΙΛΒΕΣ1-2ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
 
Φιλανδία : Λιγκ Καπ : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/03/2015ΕΛΣΙΝΚΙ2-0ΛΑΧΤΙ
 
07/03/2015ΧΙΦΚ2-1ΒΑΑΣΑ
 
07/03/2015ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ2-2
(3-4)
ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
 
08/03/2015ΙΛΒΕΣ1-1
(9-8)
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ
 
Φιλανδία : Λιγκ καπ : Δ όμιλος : Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΧΙΦΚ7421112 - 5
2 ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ742118 - 12
3 ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ240226 - 9
Πρόγραμμα αγώνων
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/01/2015ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ3-2ΧΙΦΚ
24/01/2015ΧΙΦΚ1-1ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
29/01/2015ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ1-2ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ
02/02/2015ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ1-3ΧΙΦΚ
07/02/2015ΧΙΦΚ6-0ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ
13/02/2015ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ3-3ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
Φιλανδία : Λιγκ καπ : Γ όμιλος : Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ933008 - 0
2 ΒΑΑΣΑ642023 - 5
3 ΓΙΑΡΟ030031 - 7
Πρόγραμμα αγώνων
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/02/2015ΓΙΑΡΟ0-1ΒΑΑΣΑ
11/02/2015ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ1-0ΒΑΑΣΑ
14/02/2015ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ4-0ΓΙΑΡΟ
18/02/2015ΒΑΑΣΑ0-3ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
21/02/2015ΒΑΑΣΑ2-1ΓΙΑΡΟ
Φιλανδία : Λιγκ καπ : Β όμιλος : Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΛΑΧΤΙ952307 - 5
2 ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ852216 - 5
3 ΕΛΣΙΝΚΙ751408 - 7
4 ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑΝΤΑΑ651315 - 5
5 ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ451135 - 5
6 ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ451135 - 9
Πρόγραμμα αγώνων
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/01/2016ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ0-0ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑ
23/01/2016ΛΑΧΤΙ1-0ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
29/01/2016ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ0-3ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑ
29/01/2016ΛΑΧΤΙ2-1ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ
31/01/2016ΕΛΣΙΝΚΙ1-0ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
02/02/2016ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑ1-1ΛΑΧΤΙ
03/02/2016ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ1-0ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
05/02/2016ΕΛΣΙΝΚΙ1-1ΛΑΧΤΙ
08/02/2016ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ0-1ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ
09/02/2016ΕΛΣΙΝΚΙ3-3ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
12/02/2016ΛΑΧΤΙ2-2ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
13/02/2016ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑ1-1ΕΛΣΙΝΚΙ
15/02/2016ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ2-1ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
18/02/2016ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟ2-2ΕΛΣΙΝΚΙ
20/02/2016ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ3-0ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑ
Φιλανδία : Λιγκ καπ : Α όμιλος : Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ1354106 - 2
2 ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ752126 - 5
3 ΒΑΑΣΑ752124 - 4
4 ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ651314 - 3
5 ΙΛΒ451133 - 6
6 ΚΟΥΟΠΙΟ451133 - 6
Πρόγραμμα αγώνων
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/01/2016ΚΟΥΟΠΙΟ0-0ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
30/01/2016ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ3-1ΙΛΒ
30/01/2016ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ0-0ΒΑΑΣΑ
04/02/2016ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ2-0ΚΟΥΟΠΙΟ
06/02/2016ΙΛΒ0-1ΒΑΑΣΑ
07/02/2016ΚΟΥΟΠΙΟ0-2ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
10/02/2016ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ2-1ΒΑΑΣΑ
10/02/2016ΙΛΒ0-0ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
13/02/2016ΒΑΑΣΑ0-2ΚΟΥΟΠΙΟ
13/02/2016ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ1-0ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
16/02/2016ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ1-1ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
16/02/2016ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ1-0ΙΛΒ
20/02/2016ΙΛΒ2-1ΚΟΥΟΠΙΟ
20/02/2016ΒΑΑΣΑ2-0ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
27/02/2016ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ1-2ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ