Πολωνία : 1η κατηγορία

Πολωνια : 1η Κατηγορια : Πλει-Οφ
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ0-1ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ
 
14/04ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ1-2ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ
 
14/04ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ0-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
 
16/04ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ2-2ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ
 
20/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ0-1ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
 
21/04ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ0-1ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
 
21/04ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ0-3ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
 
22/04ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ0-1ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ
 
27/04ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ21:30ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ
 
28/04ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ16:30ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
 
28/04ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ21:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ
 
29/04ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ19:00ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ
 
05/05ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ21:30ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
 
06/05ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ16:30ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ
 
06/05ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ16:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ
 
06/05ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ19:00ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ
 
09/05ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ19:00ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
 
09/05ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ19:00ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ
 
09/05ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ21:30ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
 
09/05ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ21:30ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
 
13/05ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ19:00ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
 
13/05ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ19:00ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ
 
13/05ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ19:00ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
 
13/05ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ19:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ
 
20/05ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠ19:00ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒ
 
20/05ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ19:00ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
 
20/05ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
 
20/05ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ19:00ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟ
 
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΪ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ : Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ42311191142 - 41
2 ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ403210101240 - 37
3 ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ37329101338 - 49
4 ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ3532981536 - 48
5 ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ33318101341 - 52
6 ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ31326131329 - 40
7 ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2932781733 - 56
8 ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ28325131430 - 48
Υποβιβασμός
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολ
1Adam BuksaΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ2
1Marcin RobakΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ2
3PaixaoΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ1
3SzwochΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ1
3VitoriaΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ1
3PiatekΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑ1
3Milan DimunΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑ1
3Aleksander ZivecΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ1
3CholewiakΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ1
3StefanikΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ1
Πρόγραμμα αγώνων
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ1-2ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ
14/04ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ2-1ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ
15/04ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ1-0ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
15/04ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ2-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
20/04ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ1-2ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ
21/04ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ0-0ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ
22/04ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ3-1ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ
23/04ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ19:00ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ
27/04ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ19:00ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ
28/04ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
29/04ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ16:30ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
30/04ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ19:00ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ
04/05ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ21:30ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
04/05ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ
05/05ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ19:00ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ
05/05ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ16:30ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ
08/05ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ21:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ
08/05ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ21:30ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ
08/05ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
08/05ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ19:00ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ
12/05ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ16:30ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ
12/05ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ16:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ
12/05ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ16:30ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ
12/05ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ16:30ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ
19/05ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑ19:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕ
19/05ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
19/05ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙ19:00ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
19/05ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛ
Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ55301510549 - 23
2ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ5430166845 - 36
3ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ54301731043 - 31
4ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ49301541142 - 35
5ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ47301211756 - 46
6ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ45301112744 - 37
7ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ44301281041 - 36
8ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ43301013739 - 33
9ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ403010101038 - 32
10ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ39301091140 - 40
11ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ31307101335 - 48
12ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ3130871534 - 48
13ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ30306121228 - 38
14ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ30307101339 - 51
15ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2930781532 - 52
16ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ25304131327 - 46
Play offs υποβιβασμού
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολ
1Carlos LopezΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ21
2AnguloΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ20
3GytkjaerΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ17
4PaixaoΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ16
4SwierczokΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ16
6PiatekΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑ15
7Marcin RobakΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ14
8NiezgodaΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ12
9FraczczakΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ9
10PapadopoulosΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ8
10HaemaelaeinenΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ8
10Arkadiusz PiechΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ8
10CvijanovicΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ8
10PaixaoΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ8
15NovikovasΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ7
15Alexander KolevΣΑΝΤΕΤΣΙΑ7
15KadziorΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ7
15SzwochΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ7
15Jesus ImazΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ7
15KatcharavaΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ7
Φόρμα ομάδων
#ΟμάδαΤελευταία 8
1ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝΝΗΝΗΝΝΝΝ
2ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑΝΝΝΝΗΝΗΗ
3ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣΝΙΗΝΝΗΗΝ
4ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚΝΗΗΝΝΙΝΝ
5ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕΝΙΙΝΙΙΙΗ
6ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕΙΝΙΙΗΙΝΙ
7ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣΝΙΙΗΝΝΗΙ
8ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕΗΙΝΙΙΙΝΙ
9ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑΗΙΙΗΝΗΝΗ
10ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣΗΙΝΝΝΝΗΙ
11ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒΗΙΗΙΗΙΗΙ
12ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝΗΝΙΙΗΝΝΗ
13ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕΝΙΙΗΝΙΗΙ
14ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚΗΗΙΙΗΗΗΝ
15ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑΗΝΙΗΗΗΝΙ
16ΣΑΝΤΕΤΣΙΑΙΗΗΙΗΗΙΙ
Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη
Τελευταία αποτελέσματα
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη
07/04ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ3-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖ
07/04ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ1-3ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
07/04ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ1-1ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
07/04ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ4-2ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
07/04ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑ3-0ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙ
07/04ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒ2-2ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
07/04ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ1-1ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
07/04ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ0-0ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ