Ολλανδία : Κύπελλο

Ολλανδία : Κύπελλο : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/12/2016ΦΟΛΕΝΤΑΜ4-1ΒΒΣΜΠ
 
13/12/2016ΙΣΣΕΛΜΕΡΒΟΥΛ0-1ΧΕΡΕΝΦΕΝ
 
14/12/2016ΤΣΒΟΛΕ1-2ΟΥΤΡΕΧΤΗ
 
14/12/2016ΑΛΚΜΑΑΡ2-0ΑΣΒΗ
 
14/12/2016ΦΙΤΕΣΕ4-0
 
14/12/2016ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ5-1ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
 
15/12/2016ΚΑΜΠΟΥΡ2-1ΑΓΙΑΞ
 
15/12/2016ΧΕΡΑΚΛΕΣ0-3ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡ
 
Ολλανδία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/10/2015ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ6-0
 
27/10/2015AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ0-3ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
 
27/10/20150-3ΧΑΡΤΝΜΠΕΡΓΚ
 
27/10/20153-1ΕΜΕΝ
 
27/10/2015ΑΚΙΛΙΖ 292-1ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓ
 
27/10/2015ΧΕΡΑΚΛΕΣ3-1ΚΟΝΙΝΚΛΑΙΚΕ
 
27/10/2015ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ0-0
(0-1)
ΚΑΠΕΛΕ
 
27/10/2015ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 0-2ΒΙΛΕΜ
 
28/10/2015ΚΡΑΕΪΕΝΧΟΥΤ1-2ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪ
 
28/10/2015ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ1-0ΑΓΙΑΞ
 
28/10/20151-1
(1-1)
(5-6)
ΡΟΝΤΑ
 
28/10/2015ΕΞΕΛΣΙΟΡ 314-3ΕΞΕΛΣΙΟΡ
 
28/10/2015ΟΥΤΡΕΧΤΗ3-3
(5-3)
ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
 
29/10/2015ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ4-0ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΤΕ
 
29/10/2015ΧΕΡΕΝΦΕΝ1-0ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
 
29/10/2015ΤΕΛΣΤΑΡ0-1ΑΛΚΜΑΑΡ
 
Ολλανδία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ3-0ΑΚΙΛΙΖ 29
 
24/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤ3-0ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
 
24/10ΧΕΡΑΚΛΕΣ20:45ΛΙΣ
 
24/10ΤΣΒΟΛΕ2-2
(3-2)
ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪ
 
24/10ΚΑΤΒΙΚ1-2ΒΒΣΜΠ
 
24/10ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ1-0ΚΟΝΙΝΚΛΙΚΕ H
 
24/10ΒΑΛΒΑΪΚ7-0ΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ
 
24/10ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ0-2ΚΑΜΠΟΥΡ
 
24/10ΤΒΕΝΤΕ3-0ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
 
25/10ΦΕΝΛΟ3-1ΟΥΤΡΕΧΤΗ
 
25/10ASV ΝΤΕ ΝΤΙΚ1-4ΑΓΙΑΞ
 
25/10ΧΕΡΑΚΛΕΣ3-1ΧΟΕΚ
 
25/10ΒΙΛΕΜ2-1ΧΕΡΕΝΦΕΝ
 
25/10ΡΟΝΤΑ3-1ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
 
25/10ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ4-1ΣΒΙΦΤ
 
26/10ΦΟΛΕΝΤΑΜ0-0
(0-2)
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
 
26/10AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ0-4ΑΛΚΜΑΑΡ
 
Ολλανδία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/09ΖΒΑΟΥΛΕΝ2-3ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
 
19/09ΒΑΛΒΑΪΚ1-0ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡ
 
19/09ΣΠΑΡΤΑ ΝΙΤΖΚ0-1ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
 
19/09ΤΖΕΝΕΜΟΥΙΝΤΕ1-3ΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ
 
19/09ΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ 0-2ΧΕΡΑΚΛΕΣ
 
19/09ΚΟΥΙΚ ΜΠΟΪΣ1-3ΦΟΛΕΝΤΑΜ
 
19/09ΝΟΡΝΤΒΙΚ0-1ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤ
 
19/09ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪ1-1
(1-1)
(4-3)
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑ
 
19/09ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ1-5ΚΑΜΠΟΥΡ
 
19/09ΟΣ0-2AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
 
19/09ΕΜΕΝ1-3ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
 
19/09ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ1-3ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
 
19/09ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ1-0ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
 
19/09ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ2-3ΑΛΚΜΑΑΡ
 
20/09ΚΑΠΕΛΕ0-5ΡΟΝΤΑ
 
20/09ΣΒΙΦΤ0-0
(0-0)
(5-3)
ΦΙΤΕΣΕ
 
20/09ΣΧΕΒΕΝΙΝΓΚΕΝ1-5ΑΓΙΑΞ
 
20/09ΕΞΕΛΣΙΟΡ1-2ΧΕΡΕΝΦΕΝ
 
20/09ΑΚΙΛΙΖ 294-3ΜΠΡΕΝΤΑ
 
20/092-4ΒΙΛΕΜ
 
20/09ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ20:45ΟΥΤΡΕΧΤΗ
 
20/091-3ΤΒΕΝΤΕ
 
20/09ΣΤΑΠΧΟΡΣΤ2-3ΚΟΝΙΝΚΛΙΚΕ H
 
20/09ΚΑΤΒΙΚ4-0ΛΙΝΤ
 
20/09ΑΓΙΑΞ (ΕΡ.)0-6ΟΥΤΡΕΧΤΗ
 
20/09ASV ΝΤΕ ΝΤΙΚ2-1ΧΑΡΤΝΜΠΕΡΓΚ
 
20/09ΒΒΣΜΠ4-1ΤΕΛΣΤΑΡ
 
20/09ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ-ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
 
21/09ΝΤΕ ΜΕΕΡΝ0-5ΤΣΒΟΛΕ
 
21/09USV ΧΕΡΚΟΥΛΕ2-4ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
 
21/09ΜΠΛΑΟΥ ΓΚΙΛ0-3ΦΕΝΛΟ
 
21/090-4ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
 
11/10ΛΙΣ1-1
(2-2)
(5-4)
ΧΟΕΚ