Ισπανία : Σεκούντα Ντιβιζιόν

Ισπανια : Σεκουντα Ντιβιζιον : Πλεϊοφ Ανοδου : Τελικοι
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/06ΤΕΝΕΡΙΦΗ1-0ΧΕΤΑΦΕ
24/06ΧΕΤΑΦΕ3-1ΤΕΝΕΡΙΦΗ
ΤΕΝΕΡΙΦΗ2-3ΧΕΤΑΦΕ
Ισπανια : Σεκουντα Ντιβιζιον : Πλεϊοφ
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/06ΟΥΕΣΚΑ2-2ΧΕΤΑΦΕ
17/06ΧΕΤΑΦΕ3-0ΟΥΕΣΚΑ
ΟΥΕΣΚΑ2-5ΧΕΤΑΦΕ
 
15/06ΚΑΝΤΙΘ1-0ΤΕΝΕΡΙΦΗ
18/06ΤΕΝΕΡΙΦΗ1-0
(1-0)
ΚΑΝΤΙΘ
ΚΑΝΤΙΘ1-1ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Συνολικά
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ1053117 - 3
2ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ10531111 - 8
3ΚΑΝΤΙΘ1053115 - 2
4ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑ10531111 - 10
5ΑΛΚΟΡΚΟΝ952303 - 1
6ΟΣΑΣΟΥΝΑ852218 - 5
7ΟΒΙΕΔΟ852218 - 5
8ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ852217 - 4
9ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β852219 - 7
10ΤΕΝΕΡΙΦΗ752126 - 6
11ΑΛΜΕΡΙΑ752125 - 5
12ΛΟΥΓΚΟ752123 - 4
13ΚΟΡΔΟΒΑ652037 - 8
14ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ651315 - 7
15ΡΕΟΥΣ651313 - 5
16ΟΥΕΣΚΑ551225 - 5
17ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ551224 - 5
18ΓΡΑΝΑΔΑ450416 - 7
19ΣΑΡΑΓΟΣΑ451134 - 6
20ΤΑΡΑΓΟΝΑ451134 - 9
21ΣΕΒΙΛΛΗ Β350323 - 5
22ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ150141 - 8
ΆνοδοςPlay offsΥποβιβασμός
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολ
1Jaime MataΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ5
2TocheΟΒΙΕΔΟ4
3BarralΚΑΝΤΙΘ3
3Pere MillaΝΟΥΜΑΝΘΙΑ3
3BerjonΟΒΙΕΔΟ3
3MeleroΟΥΕΣΚΑ3
3IglesiasΣΑΡΑΓΟΣΑ3
3PedroΓΡΑΝΑΔΑ3
3GonzalezΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣ3
10GarciaΚΑΝΤΙΘ2
10LozanoΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β2
10SalvadorΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ2
10HernandezΟΥΕΣΚΑ2
10RodriΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣ2
10Oscar TrejoΒΑΓΙΕΚΑΝΟ2
10CarmonaΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ2
10SantosΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ2
10GustavoΡΕΟΥΣ2
10Samuele LongoΤΕΝΕΡΙΦΗ2
10ArnaizΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β2
Φόρμα ομάδων
#ΟμάδαΤελευταία 8
1ΝΟΥΜΑΝΘΙΑΝΙΝΗΝ
2ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔΗΝΝΙΝ
3ΚΑΝΤΙΘΝΙΝΝΗ
4ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑΗΝΝΙΝ
5ΑΛΚΟΡΚΟΝΙΙΝΝΙ
6ΟΣΑΣΟΥΝΑΙΗΙΝΝ
7ΟΒΙΕΔΟΗΙΝΙΝ
8ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝΙΝΝΙΗ
9ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΒΝΗΙΝΙ
10ΤΕΝΕΡΙΦΗΝΝΗΙΗ
11ΑΛΜΕΡΙΑΝΙΗΝΗ
12ΛΟΥΓΚΟΙΗΗΝΝ
13ΚΟΡΔΟΒΑΗΝΗΗΝ
14ΒΑΓΙΕΚΑΝΟΝΙΙΗΙ
15ΡΕΟΥΣΙΙΗΝΙ
16ΟΥΕΣΚΑΗΝΙΙΗ
17ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑΝΗΙΗΙ
18ΓΡΑΝΑΔΑΙΙΙΙΗ
19ΣΑΡΑΓΟΣΑΗΙΝΗΗ
20ΤΑΡΑΓΟΝΑΗΙΗΗΝ
21ΣΕΒΙΛΛΗ ΒΙΗΗΙΙ
22ΑΛΜΠΑΘΕΤΕΙΗΗΗΗ
Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη
22/09ΑΛΜΕΡΙΑ22:00ΣΕΒΙΛΛΗ Β
23/09ΡΕΟΥΣ17:00ΟΣΑΣΟΥΝΑ
23/09ΓΡΑΝΑΔΑ19:00ΚΟΡΔΟΒΑ
23/09ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ19:00ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ
23/09ΤΕΝΕΡΙΦΗ21:00ΑΛΚΟΡΚΟΝ
24/09ΟΥΕΣΚΑ13:00ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
24/09ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ17:00ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝ
24/09ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ19:00ΟΒΙΕΔΟ
24/09ΚΑΝΤΙΘ21:00ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
24/09ΣΑΡΑΓΟΣΑ21:30ΤΑΡΑΓΟΝΑ
25/09ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β21:30ΛΟΥΓΚΟ
Τελευταία αποτελέσματα
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη
17/09ΟΒΙΕΔΟ1-0ΚΑΝΤΙΘ
17/09ΤΑΡΑΓΟΝΑ3-1ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ
17/09ΚΟΡΔΟΒΑ2-0ΤΕΝΕΡΙΦΗ
17/09ΑΛΚΟΡΚΟΝ1-1ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β
17/09ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝ3-2ΟΥΕΣΚΑ
16/09ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ2-1ΓΡΑΝΑΔΑ
16/09ΟΣΑΣΟΥΝΑ2-1ΑΛΜΕΡΙΑ
16/09ΣΕΒΙΛΛΗ Β0-0ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
16/09ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ1-1ΡΕΟΥΣ
16/09ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ3-0ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
15/09ΛΟΥΓΚΟ2-1ΣΑΡΑΓΟΣΑ