««Τρίτη, 9 Ιανουαρίου»»
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ ΝΕΩΝ : ΓΚΡΟΥΠ Α
ΤΕΛΚΙΝΑ U233
ΟΜΑΝ U230
Αυστραλία : Α κατηγορία
ΤΕΛΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ2
ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΑΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΣ 0
ΤΕΛΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ0
ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΣΙΤΙ2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ ΝΕΩΝ : ΓΚΡΟΥΠ Α
ΤΕΛΚΑΤΑΡ U231
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ U230
Ελλάδα : Κύπελλο : Γύρος των 16
ΤΕΛΟΦΗ0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1
Διεθνή φιλικά : Σύλλογοι
612ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ15:00
ΛΙΝΤΣΕΡ
615ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ15:00
ΤΣΒΟΛΕ
ΤΕΛΑΝΝΟΒΕΡΟ4
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ1
ΤΕΛΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ0
ΓΑΝΔΗ1
ΤΕΛΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ1
ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ3
Ελλάδα : Κύπελλο : Γύρος των 16
ΤΕΛΠΑΟΚ2
ΤΡΙΚΑΛΑ1
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
ΤΕΛΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ2
ΑΣΙΟΥΤΙ ΣΠΟΡΤ1
Ισραήλ : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΜΑΚΑΜΠΙ ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ2
ΧΑΠΟΕΛ ΙΡΟΝΙ Κ.Σ 0
ΙΣΡΑΗΛ : ΛΕΟΥΜΙΤ ΛΙΓΚ
ΤΕΛΜΠΕΪΤΑΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΡΑΜΛΑ3
ΙΡΟΝΙ ΝΕΣΧΕΡ0
ΤΕΛΜΑΚΑΜΠΙ ΧΕΡΖΛΙΑ2
ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΑΖΑΡΕΤ1
ΤΕΛΧΑΠΟΕΛ ΧΑΝΤΕΡΑ1
ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ1
ΤΕΛΧΑΠΟΕΛ ΡΑΜΑΤ ΓΚΑΝ0
ΧΑΠΟΕΛ ΜΑΡΜΟΡΕΚ 0
ΤΕΛΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ0
ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝ0
ΤΕΛΧΑΠΟΕΛ ΝΑΤΖΡΑΤ ΕΛΙΤ 0
ΧΑΠΟΕΛ ΝΙΡ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝ1
Νότιος Αφρική : 1η κατηγορία
ΤΕΛΑΓΙΑΞ ΚΕΪΠ ΤΑΟΥΝ1
ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤ.2
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
ΤΕΛΑΛ ΝΑΣΡ ΚΑΪΡΟ2
ΙΣΜΑΪΛΙ3
Ισραήλ : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ0
ΜΠΝΕΪ ΓΙΕΧΟΥΝΤΑ0
Ισπανία : Κύπελλο : Γύρος των 16
ΤΕΛΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ3
ΓΕΪΔΑ0
Ισραήλ : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ3
ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΕΤΑΝΙΑ 0
Πορτογαλία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΤΟΝΤΕΛΑ1
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ1
ΑΓΓΛΙΑ : ΤΖΟΝΣΤΟΝΣ ΠΕΪΝΤ ΤΡΟΦΙ : 2ος ΓΥΡΟΣ
ΤΕΛΜΠΕΡΙ2
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ3
Αγγλία : Κόνφερενς
ΤΕΛΦΙΛΝΤΕ1
ΤΣΕΣΤΕΡ1
ΤΕΛΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.1
ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.2
ΑΝΒΓΚΙΣΕΛΙ0
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ0
ΤΕΛΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ2
ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ3
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2
ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ1
ΤΕΛΤΣΟΡΛΙ 0
ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ 0
ΑΝΒΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝ0
ΤΕΛΦΟΡΝΤ0
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΧΑΒΑΝΤ & ΓΟΥΕΤΕΡΛΟΥΒΙΛ3
ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ 2
Αγγλία : Λιγκ καπ : Ημιτελικοί
ΤΕΛΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ2
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ1
ΑΓΓΛΙΑ : ΤΖΟΝΣΤΟΝΣ ΠΕΪΝΤ ΤΡΟΦΙ : 2ος ΓΥΡΟΣ
ΤΕΛΡΟΤΣΝΤΕΪΛ0
ΛΙΝΚΟΛΝ1
ΤΕΛΤΣΑΡΛΤΟΝ1
ΟΞΦΟΡΝΤ1
ΤΕΛΛΟΥΤΟΝ0
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ0
ΤΕΛΠΟΡΤΣΜΟΥΘ1
ΤΣΕΛΣΙ (ΡΕΖ.)2
ΑΓΓΛΙΑ : ΡΕΥΜΑΝ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΕΛΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ2
ΘΑΡΟΚ2
ΤΕΛΓΟΥΙΝΓΚΕΪΤ0
ΛΙΣΤΟΝ1
ΤΕΛΜΑΡΓΚΕΪΤ3
ΝΕΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ1
 ΜΠΟΥΡΓΚΕΣ2
ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ0
ΑΓΓΛΙΑ : ΝΟΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΕΛΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ1
ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ2
ΤΕΛΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ1
ΣΕΝ ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝ1
ΑΝΒΤΙΒΕΡΤΟΝ0
ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ0
Βόρειος Ιρλανδία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΚΑΡΙΚ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ0
ΛΙΝΦΙΛΝΤ1
Σκωτία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΙΝΒΕΡΝΕΣ4
ΦΟΛΚΕΡΚ1
Ουαλία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΝΙΟΥΤΑΟΥΝ3
ΚΑΡΝΤΙΦ ΓΙΟΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ2
ΑΓΓΛΙΑ : ΤΖΟΝΣΤΟΝΣ ΠΕΪΝΤ ΤΡΟΦΙ : 2ος ΓΥΡΟΣ
ΤΕΛΓΕΟΒΙΛ2
ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ0
Γαλλία : Λιγκ καπ : Προημιτελικοί
ΤΕΛΝΙΣ1
ΜΟΝΑΚΟ2
Ισπανία : Κύπελλο : Γύρος των 16
ΤΕΛΒΑΛΕΝΘΙΑ4
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ0
Πορτογαλία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ1
ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ1
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 6
ΤΕΛΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 19483
ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ1
Κόστα Ρίκα : Κλαουσούρα
ΤΕΛΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ0
ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ1
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 9
ΤΕΛΜΟΝΑΡΚΑΣ3
ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ ΝΤΕ ΣΟΝΟΡΑ0
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 1
ΤΕΛΛΕΟΝ1
ΒΕΝΑΝΤΟΣ0
Αυστραλία : Α κατηγορία
ΤΕΛΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞ2
ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ 1
Interwetten
Interwetten