««Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου»»
Ιράν : 1η κατηγορία
ΤΕΛΣΕΠΙΤΡΟΥΝΤ ΡΑΣΤ2
ΣΑΝΑΤ ΝΑΦΤ ΑΜΠΑΝΤΑΝ0
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
ΤΕΛΠΕΤΡΟΖΕΤ0
ΑΛ-ΜΑΣΡΙ 1
Λιθουανία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΛΑΪΠΕΝΤΑ 0
ΟΥΤΕΝΙΣ ΟΥΤΕΝΑ1
Ιράν : 1η κατηγορία
ΤΕΛΝΑΦΤ0
ΓΚΟΣΤΑΡΕΣ ΦΟΥΛΑΝΤ0
ΚΟΥΒΕΪΤ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΕΛΑΛ-ΤΑΝΤΑΜΟΝ2
ΚΑΖΜΑ2
Φινλανδία : 2η κατηγορία
ΤΕΛΧΑΚΑ0
ΤΟΥΡΚΟΥ2
Ιράν : 1η κατηγορία
ΤΕΛΦΟΥΛΑΝΤ2
ΣΕΠΑΧΑΝ0
ΕΣΘΟΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΕΛΙΝΟΦΕΤ ΙΙ2
ΤΑΛΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΙΙ5
ΠΕΡΟΥ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
ΤΕΛΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ2
ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ0
Πολωνία : 2η κατηγορία
ΤΕΛΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ 2
ΤΙΣΧΙ 712
Γαλλία : 3η κατηγορία
ΤΕΛΠΟ0
ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ0
Ισλανδία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚ.2
ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ4
ΤΕΛΑΚΟΥΡΕΡΙ1
ΒΑΛΟΥΡ1
ΤΕΛΒΕΣΤΜΑΝΑΕΪΑΡ2
ΓΡΙΝΝΤΑΒΙΚ1
ΤΕΛΦΙΟΛΝΙΡ2
ΑΚΡΑΝΕΣ2
ΤΕΛΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ1
ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ3
Λιθουανία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣ3
ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΚΟΠΕΓΧΑΓΗ0
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΒΙΓΙΑΡΕΑΛ3
ΑΣΤΑΝΑ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ3
ΣΚΕΝΤΕΡΜΠΕΟΥ1
ΤΕΛΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ1
ΠΑΡΤΙΖΑΝ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ1
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΧΟΦΕΝΧΑΪΜ1
ΜΠΡΑΓΚΑ2
ΤΕΛΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ0
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ0
ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ1
ΜΙΛΑΝ5
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΑΤΑΛΑΝΤΑ3
ΕΒΕΡΤΟΝ0
ΤΕΛΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ1
ΛΥΩΝ1
Σαουδική Αραβία : Σαουδική Λίγκα
ΤΕΛΑΛ ΙΤΤΙΦΑΚ1
ΑΛ ΚΑΝΤΙΣΙΓΙΑ2
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
ΤΕΛΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ2
ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡΜΠΙ2
ΚΟΥΒΕΪΤ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΕΛΑΛ-ΣΑΛΜΙΓΙΑ2
ΑΛ ΚΟΥΒΕΪΤ2
ΠΕΡΟΥ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
ΤΕΛΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ2
ΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΓΚΙΜΑΡΑΕΣ1
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 12ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΒΑΡΝΤΑΡ0
ΖΕΝΙΤ5
ΤΕΛΣΟΣΙΕΔΑΔ4
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1
ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ1
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΜΑΡΣΕΪΓ1
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ1
ΝΙΣ5
ΤΕΛΦΙΤΕΣΕ2
ΛΑΤΣΙΟ3
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 10ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ0
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ2
ΤΕΛΧΕΡΤΑ0
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΦΚ ΣΤΕΑΟΥΑ3
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ0
ΤΕΛΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ2
ΛΟΥΓΚΑΝΟ1
Ισλανδία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΣΤΙΑΡΝΑΝ3
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΟΛΑΦΣΒΙΚ0
ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ : 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΑΡΣΕΝΑΛ3
ΚΟΛΩΝΙΑ1
ΧΙΛΗ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΤΕΛΣΑΝ ΛΟΥΙΣ0
ΟΥΝ.ΤΣΙΛΕ 1
ΠΕΡΟΥ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
ΤΕΛΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝ.2
ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΝΤΟΛΑΟ0
Κόπα Σουνταμερικάνα : Γύρος των 16
ΤΕΛΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ1
ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ0
ΧΙΛΗ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΤΕΛΙΜΠΕΡΙΑ1
ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝ.1
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΤΕΛXΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ3
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ0
ΚΟΛΟΜΒΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΤΕΛΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ1
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ1
Κόπα Σουνταμερικάνα : Γύρος των 16
ΤΕΛΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ1
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ1
ΟΝΔΟΥΡΑ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ
ΤΕΛΜΟΤΑΓΚΟΥΑ0
ΒΙΝΤΑ0
Interwetten
Interwetten