««Τρίτη, 20 Φεβρουαρίου»»
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ F
 1'ΟΥΛΣΑΝ0
ΚΑΒΑΣΑΚΙ0
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ E
1602ΚΑΣΙΒΑ12:30
ΤΙΑΝΖΙΝ ΚΟΥΑΝΓΙΑΝΓΚ
1603ΚΙΤΣΕ14:00
ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ F
1604ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΙΠΓ14:00
ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ
Σλοβενία : 1η κατηγορία
847ΑΝΤΡΙΑ ΑΝΚΑΡΑΝ14:00
ΑΛΟΥΜΙΝΙ ΚΙΝΤΡΙΤΣΕΒΟ
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
1607ΤΑΝΤΑ14:30
ΑΛ ΡΑΓΚΑ
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ C
1608ΝΑΣΑΦ ΚΑΡΣΙ15:00
ΑΛ ΓΟΥΑΣΛ
Τουρκία : 2η κατηγορία
1611ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ15:00
ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ
1610ΡΙΖΕΣΠΟΡ15:00
ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
1613ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ17:00
ΑΛ ΜΟΚΑΒΛΟΥΝ ΑΛ ΑΡΑΜΠ
1614ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡΜΠΙ17:00
ΑΣΙΟΥΤΙ ΣΠΟΡΤ
ΟΥΕΦΑ : ΛΙΓΚΑ ΝΕΩΝ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16
1615ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ U1917:00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ U19
ΟΥΓΓΑΡΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16
1621ΖΑΛΕΓΚΕΡΣΕΓΚ17:00
ΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ D
1616ΑΛ ΑΪΝ17:10
ΑΛ-ΡΑΪΑΝ
ΜΠΑΧΡΕΪΝ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
1620ΑΛ ΣΑΜΠΑΜΠ17:15
ΙΣΤ ΡΙΦΑ
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ D
1618ΕΣΤΕΓΚΛΑΛ17:30
ΑΛ ΧΙΛΑΛ
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ : ΓΚΡΟΥΠ C
1617ΑΛ ΣΑΝΤ17:30
ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16
1686ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ18:00
ΝΤΟΡΟΓΚΙ
Τουρκία : 2η κατηγορία
1622ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ18:00
ΑΛΤΙΝΟΡΝΤΟΥ
ΟΥΕΦΑ : ΛΙΓΚΑ ΝΕΩΝ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16
1625ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ U1919:00
ΙΝΤΕΡ U19
ΟΥΓΓΑΡΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16
1623ΝΤΙΣΓΚΙΡΙ19:00
ΝΤΟΥΝΑΚΑΝΙΑΡ-ΒΑΤΣ
1624ΟΥΙΠΕΣΤ19:00
ΠΑΞΙ
ΜΠΑΧΡΕΪΝ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
1619ΑΛ ΙΤΙΧΑΝΤ19:30
ΑΛ ΑΧΛΙ ΜΑΝΑΜΑ
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
1626ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ19:30
ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ
Γαλλία : 1η κατηγορία
1627ΤΡΟΥΑ19:30
ΝΤΙΖΟΝ
Νότιος Αφρική : 1η κατηγορία
1628ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ ΣΤΑΡΣ19:30
ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡ ΓΙΟΥΝ.
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2306ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ20:30
ΟΦΕΝΜΠΑΧ
Champions League : Γύρος των 16
2354ΤΣΕΛΣΙ21:45
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
2567ΜΠΑΓΕΡΝ21:45
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
Αγγλία : Τσάμπιονσιπ
1647ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ21:45
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
1646ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ21:45
ΜΠΕΡΤΟΝ
1651ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.21:45
ΚΠΡ
1650ΝΟΤΙΓΧΑΜ21:45
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
1649ΜΙΛΓΟΥΟΛ21:45
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
1645ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ21:45
ΠΡΕΣΤΟΝ
1648ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ21:45
ΧΑΛ
Αγγλία : 1η κατηγορία
1643ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ21:45
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
2673ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ21:45
ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
Αγγλία : 2η κατηγορία
2674ΚΡΟΥ21:45
ΕΞΕΤΕΡ
1644ΚΕΜΠΡΙΤΖ21:45
ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
Αγγλία : Κόνφερενς
1633ΤΣΕΣΤΕΡ21:45
ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
1632ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ21:45
ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
1631ΜΠΑΡΟΟΥ21:45
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
1641ΤΡΑΝΜΙΡ21:45
ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
1635ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.21:45
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
1630ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ21:45
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
1634ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ21:45
ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
1637ΧΑΛΙΦΑΞ21:45
ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
1640ΤΟΡΚΙ21:45
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
1639ΣΟΛΙΧΟΥΛ ΜΟΡΣ21:45
ΡΕΞΑΜ
1636ΓΚΙΣΕΛΙ21:45
ΦΙΛΝΤΕ
1638ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.21:45
ΙΣΤΛΙΧ
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1656ΣΤΟΚΠΟΡΤ21:45
ΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
1653ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ21:45
ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
1654ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ21:45
ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΠΑΡΚ ΑΒ.
1655ΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝ21:45
ΤΕΛΦΟΡΝΤ
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1658ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕ21:45
ΤΣΕΛΜΣΦΡΟΝΤ ΣΙΤΙ
1657ΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ21:45
ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.
ΑΓΓΛΙΑ : ΒΟΡΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
1659ΡΑΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ21:45
ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
1660ΓΟΥΙΤΜΠΙ21:45
ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝ
ΑΓΓΛΙΑ : ΡΕΥΜΑΝ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
2372ΝΕΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ21:45
ΜΠΟΥΡΓΚΕΣ
1652ΛΙΣΤΟΝ21:45
ΜΑΡΓΚΕΪΤ
ΑΓΓΛΙΑ : ΝΟΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
1661ΜΠΑΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ ΤΑΟΥΝ21:45
ΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ
1662ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ21:45
ΣΕΝ ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝ
1664ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ.21:45
ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ
1663ΚΙΝΓΚΣ ΛΑΝΓΚΛΙ21:45
ΡΟΥΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
1665ΤΙΒΕΡΤΟΝ21:45
ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ
Σκωτία : 1η κατηγορία
1666ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ21:45
ΜΟΡΤΟΝ
Σκωτία : 2η κατηγορία
2373ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ21:45
ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
Σκωτία : 3η κατηγορία
2374ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ21:45
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
Αγγλία : Τσάμπιονσιπ
1668ΜΠΟΛΤΟΝ22:00
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
Αγγλία : 2η κατηγορία
1667ΜΠΑΡΝΕΤ22:00
ΚΑΡΛΑΪΛ
Κόπα Σουνταμερικάνα : 1ος γύρος
1669ΣΠΟΡ ΡΟΖΑΡΙΟ00:15
ΣΕΡΡΟ
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : 3ΟΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
1671ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ02:30
ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝ.
Κόπα Σουνταμερικάνα : 1ος γύρος
1672ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ02:30
ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
Κολομβία : Απερτούρα
1673ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ02:45
ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ
CONCACAF : ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
1674ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ03:00
ΤΙΓΚΡΕΣ
ΟΝΔΟΥΡΑ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
1218ΜΑΡΑΘΟΝ03:00
ΤΖΟΥΤΙΚΑΛΠΑ
ΜΕΞΙΚΟ : ΠΡΙΜΕΡΑ Α ΝΤΙΒΙΖΙΟΝ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
2300ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 194803:00
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 6
1676ΝΕΚΑΞΑ03:00
ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 2
1675ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ03:00
ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ ΝΤΕ ΟΑΞΑΚΑ
ΟΝΔΟΥΡΑ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ
1237ΠΛΑΤΕΝΣΕ03:15
ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ
CONCACAF : ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
1677ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ05:00
ΤΟΡΟΝΤΟ
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 3
1678ΜΟΝΤΕΡΕΪ05:00
ΝΤΟΡΑΔΟΣ
ΜΕΞΙΚΟ : ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ : ΓΚΡΟΥΠ 9
1679ΚΕΡΕΤΑΡΟ05:00
ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ ΝΤΕ ΣΟΝΟΡΑ