««Παρασκευή, 24 Απριλίου»»
Αυστραλία : Α κατηγορία
ΤΕΛΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΡΟΑΡ2
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ1
Ρωσσία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΟΥΦΑ3
ΚΟΥΜΠΑΝ2
Κίνα : Σούπερ Λιγκ
ΤΕΛΣΙΓΙΑΖΟΥΑΝΓΚ4
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ3
Τσεχία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΖΙΧΛΑΒΑ2
ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ0
Ολλανδία : 2η κατηγορία
ΤΕΛΝΤΕΝ ΜΠΟΣ1
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ3
Πολωνία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΖΑΒΙΣΤΖΑ0
ΚΡΑΚΟΒΙΑ3
Ρωσσία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΜ. ΣΑΡΑΝΣΚ2
ΟΥΡΑΛ1
Δανία : Σούπερ Λίγκα
ΤΕΛΕΣΜΠΙΕΡΓΚ0
ΟΝΤΕΝΣΕ2
Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2
ΤΕΛΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ2
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ0
ΤΕΛΛΕΙΨΙΑ2
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ1
ΤΕΛΜΠΟΧΟΥΜ0
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ2
Γερμανία : Λίγκα 3
ΤΕΛΣΟΝΕΝΧΟΦ1
ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ0
Ιταλία : Σέριε Β
ΤΕΛΚΑΤΑΝΙΑ2
ΤΕΡΝΑΝΑ0
Νορβηγία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΣΤΑΡΤ2
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ3
Σουηδία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ3
ΜΑΛΜΕ3
Τουρκία : Σούπερ Λιγκ
ΤΕΛΣΙΒΑΣΠΟΡ1
ΜΕΡΣΙΝ ΙΝΤ. ΓΙΟΥΡ.2
Γαλλία : 2η κατηγορία
ΤΕΛΑΝΖΕ1
ΑΖΑΞΙΟ0
ΤΕΛΛΑΒΑΛ0
ΓΚΑΖΕΛΕΚ2
ΤΕΛΝΑΝΣΙ2
ΤΡΟΥΑ 0
ΤΕΛΤΟΥΡ1
ΝΙΟΡ0
ΤΕΛΝΙΜ0
ΚΡΕΤΕΪΓ1
ΤΕΛΜΠΡΕΣΤ1
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ0
ΤΕΛΣΟΣΟ0
ΧΑΒΡΗ1
ΤΕΛΑΡΛ0
ΚΛΕΡΜΟΝ0
ΤΕΛΣΑΤΟΡΟΥ2
ΟΣΕΡ1
Ολλανδία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ1
ΦΙΤΕΣΕ0
Ολλανδία : 2η κατηγορία
ΤΕΛΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ1
ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ3
ΤΕΛΦΕΝΛΟ1
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.1
ΤΕΛΜΑΑΣΤΡΙΧΤ2
ΕΜΕΝ1
ΤΕΛΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ1
ΦΟΛΕΝΤΑΜ1
ΤΕΛΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ0
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ2
ΤΕΛΡΟΝΤΑ2
ΓΙΟΝΓΚ ΤΒΕΝΤΕ2
ΤΕΛΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ2
ΟΣ1
ΤΕΛΑΚΙΛΙΖ 291
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ3
ΤΕΛΤΕΛΣΤΑΡ5
ΒΑΛΒΑΪΚ0
Νότιος Αφρική : 1η κατηγορία
ΤΕΛΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΪΡΕΤΣ0
ΠΡΕΤΟΡΙΑ0
ΒΕΛΓΙΟ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ ΠΛΕΪ ΟΦ : ΓΚΡΟΥΠ Α
ΤΕΛΓΚΕΝΚ1
ΜΑΛΙΝ 0
Γαλλία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΜΑΡΣΕΪΓ3
ΛΟΡΙΑΝ5
Γερμανία : Μπουντεσλίγκα
ΤΕΛΜΑΪΝΤΖ2
ΣΑΛΚΕ0
Πολωνία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ0
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ0
Ιρλανδία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΚΟΡΚ1
ΝΤΑΝΤΑΛΚ2
ΤΕΛΝΤΡΟΧΕΝΤΑ 0
ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ3
ΤΕΛΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ3
ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ0
ΤΕΛΝΤΕΡΙ1
ΜΠΟΕΜΙΑΝ2
Σκωτία : Πρέμιερ Λιγκ
ΤΕΛΧΑΜΙΛΤΟΝ2
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ0
Ισπανία : Πριμέρα Ντιβιζιόν
ΤΕΛΚΟΡΔΟΒΑ0
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ1
Ιταλία : Σέριε Β
ΤΕΛΜΠΑΡΙ 1
ΜΠΟΛΟΝΙΑ 1
Πορτογαλία : 1η κατηγορία
ΤΕΛΜΠΡΑΓΚΑ 1
ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ1
Παραγουάη : Απερτούρα
ΤΕΛΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ2
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣ.2
ΗΠΑ : Επαγγελματική κατηγορία
 3'ΣΙΚΑΓΟ0
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ0
Μεξικό : Κλαουσούρα
149ΚΕΡΕΤΑΡΟ03:30
ΤΙΓΚΡΕΣ
Κολομβία : Απερτούρα
150ΤΣΙΚΟ04:00
ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ
Μεξικό : Κλαουσούρα
151ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ04:30
ΠΟΥΜΑΣ
ΗΠΑ : Επαγγελματική κατηγορία
152ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ05:00
ΝΤΑΛΑΣ
Μεξικό : Κλαουσούρα
153ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ05:30
ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ
Ιαπωνία : 1η κατηγορία
156ΧΙΡΟΣΙΜΑ08:00
ΣΙΜΙΖΟΥ
155ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜ.08:00
ΣΕΝΤΑΪ
154ΚΑΣΙΜΑ08:00
ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ
mybet.com
mybet.com