««Δευτέρα, 23 Απριλίου»»
Κροατία : 1η κατηγορία
2395ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ17:00
ΡΟΥΝΤΕΣ
Πορτογαλία : 2η κατηγορία
2091ΣΠ. ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Β17:00
ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ : ΟΜΙΛΟΣ Γ
2317ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ18:00
ΑΛ ΑΝΣΑΡ
Μαρόκο : Σούπερ Λιγκ
2712ΡΑΠΙΝΤ ΟΥΕΝΤ ΖΕΝ18:00
ΙΤΤΙΧΑΝΤ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ
2563ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ18:00
ΣΕΠΣΙ
Λευκορωσία : Πρέμιερ Λιγκ
2644ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ18:45
ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ : ΟΜΙΛΟΣ Γ
2318ΝΤΟΦΑΡ19:00
ΑΛ ΒΑΝΤΑ
Κροατία : 1η κατηγορία
2399ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ19:00
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
ΚΥΠΡΟΣ : Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΪΟΦ : ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ
2972ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ19:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
2428ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΓΚΑΣΧ19:00
ΑΛ ΜΟΚΑΒΛΟΥΝ ΑΛ ΑΡΑΜΠ
ΙΣΡΑΗΛ : ΛΕΟΥΜΙΤ ΛΙΓΚ : ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΟΔΟΥ
2455ΜΠΕΪΤΑΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΡΑΜΛΑ19:00
ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝ
2454ΧΑΠΟΕΛ ΝΑΤΖΡΑΤ ΕΛΙΤ19:00
ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ
2453ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ19:00
ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΝΤΕΡΑ
Λετονία : 1η κατηγορία
2502ΜΕΤΑ-ΛΟΥ19:00
ΛΙΕΠΑΓΙΑ
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΪ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ
2092ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ19:00
ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
Αυστρία : 2η κατηγορία
2093ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ19:30
ΡΙΝΤ
Γερμανία : Λίγκα 3
2094ΣΒΙΚΑΟΥ19:30
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
Ρωσσία : Πρέμιερ Λιγκ
2095ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ19:30
ΑΧΜΑΤ ΓΚΡΟΖΝΙ
ΔΑΝΙΑ : ΣΑΣ ΛΙΓΚΕΝ : ΓΚΡΟΥΠ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ 1
2096ΑΑΡΧΟΥΣ20:00
ΧΟΜΠΡΟ
ΙΣΡΑΗΛ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ : ΠΛΕΪΟΦ ΟΜΙΛΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ
2705ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΑΝΑΝΑ20:00
ΑΣΧΟΝΤ
Νορβηγία : 1η κατηγορία
2097ΟΝΤ20:00
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
Σουηδία : 1η κατηγορία
2099ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ20:00
ΣΙΡΙΟΥΣ
2098ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ20:00
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
2100ΜΑΛΜΕ20:00
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
Τουρκία : Σούπερ Λιγκ
2102ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ20:00
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
Sweden : Division 1 : Sodra
2321ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΤΑΝΤ20:30
ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ
Λευκορωσία : Πρέμιερ Λιγκ
2647ΒΙΤΕΜΠΣΚ20:45
ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ
2558ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ20:45
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
ΙΣΡΑΗΛ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ : ΠΛΕΪΟΦ ΟΜΙΛΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
2103ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΪΦΑ21:00
ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
Ολλανδία : 2η κατηγορία
2316ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ21:00
ΕΜΕΝ
Ελβετία : 2η κατηγορία
2322ΣΕΡΒΕΤ21:00
ΞΑΜΑΞ
Αίγυπτος : 1η κατηγορία
2429ΜΙΣΤ ΛΕΛ ΜΑΚΑΣΑ21:15
ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ
Αργεντινή : Πριμέρα Β : Μετροπολιτάνα
2635ΦΕΝΙΞ21:30
ΣΑΝ ΜΙΓΚΕΛ
2634ΒΙΛΑ ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ21:30
ΝΤΕΠ.ΕΣΠΑΝΙΟΛ
2629ΣΑΝ ΤΕΛΜΟ21:30
ΚΟΛΕΓΚΙΑΛΕΣ
2631ΟΥΡΚΟΥΙΖΑ21:30
ΑΛΜΙΤΡΑΝΤΕ ΜΠΡ.
ΒΕΛΓΙΟ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ ΠΛΕΪ ΟΦ : ΓΚΡΟΥΠ Β
2104ΑΝΤΒΕΡΠ21:30
ΛΟΚΕΡΕΝ
Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2
2105ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ21:30
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
Ιταλία : Σέριε Β
2106ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ21:30
ΕΜΠΟΛΙ
ΙΤΑΛΙΑ : ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ C1 B
2477ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ21:30
ΡΕΤΖΙΑΝΑ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ Β : ΤΟΡΝΕΟ ΝΤΕ ΤΡΑΝΖΙΣΙΟΝ
2621ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ21:35
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2783ΒΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ21:45
ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.
ΑΓΓΛΙΑ : ΒΟΡΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
2359ΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ21:45
ΣΤΑΛΙΜΠΡΙΤΖ ΣΕΛΤΙΚ
ΑΓΓΛΙΑ : ΡΕΥΜΑΝ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
1707ΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ21:45
ΣΤΕΪΝΣ ΤΑΟΥΝ
ΑΓΓΛΙΑ : ΝΟΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
2649ΧΙΤΣΧΙΝ ΤΑΟΥΝ21:45
ΝΤΟΡΤΣΕΣΤΕΡ
Γαλλία : 2η κατηγορία
2107ΑΖΑΞΙΟ21:45
ΛΑΝΣ
Ιρλανδία : Λιγκ καπ : 2ος γύρος
2108ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ21:45
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
Ιταλία : Σέριε Α
2109ΤΖΕΝΟΑ21:45
ΒΕΡΟΝΑ
ΙΤΑΛΙΑ : ΛΕΓΚΑ ΠΡΟ : Γ ΟΜΙΛΟΣ
2485ΚΑΤΑΝΙΑ21:45
ΤΡΑΠΑΝΙ
Αγγλία : Πρέμιερ Λιγκ
2110ΕΒΕΡΤΟΝ22:00
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
Πορτογαλία : 1η κατηγορία
2111ΠΟΡΤΟ22:00
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
Ισπανία : Πριμέρα Ντιβιζιόν
2112ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ22:00
ΛΕΒΑΝΤΕ
Παραγουάη : Απερτούρα
2614ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΝΤΑΝΙ00:40
ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
Αργεντινή : Πριμέρα Ντιβιζιόν
2113ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ01:00
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
Βραζιλία : 1η κατηγορία
2114ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ02:00
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
Βενεζουέλα : Απερτούρα
2115ΜΙΝΕΡΟΣ02:00
ΚΑΡΑΜΠΟΜΠΟ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ Β : ΤΟΡΝΕΟ ΝΤΕ ΤΡΑΝΖΙΣΙΟΝ
2627ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ02:30
ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
Παραγουάη : Απερτούρα
2615ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ02:50
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ Β : ΤΟΡΝΕΟ ΝΤΕ ΤΡΑΝΖΙΣΙΟΝ
2626ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ03:00
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
Αργεντινή : Πριμέρα Β : Μετροπολιτάνα
2637ΠΛΑΤΕΝΣΕ03:05
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ
Αργεντινή : Πριμέρα Ντιβιζιόν
2116ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ03:15
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ